Zabudowy tarasów, balkonów i werand

Zabudowa tarasu, balkonu czy werandy staje się coraz bardziej popularna wśród posiadaczy domów, ale także i właścicieli zwykłych mieszkań. Takie rozwiązanie doskonale prezentuje się w połączeniu ze zmodernizowanymi i nowoczesnymi budynkami, ale nie tylko. Zabudowana weranda bądź taras doskonale komponują się również z tradycyjnie wyglądającym domem. Poza produkcją zabudów, zajmujemy się także projektowaniem - dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że stworzymy dla Państwa domu idealnie dopasowaną zabudowę pod wszelkimi względami technicznymi, jak i estetycznymi. Dzięki takim rozwiązaniom uzyskujemy dodatkową, otwartą przestrzeń użytkową, którą można w dowolny sposób wykorzystać w ciągu całego roku, niezależnie od tego, jaka będzie panować temperatura i warunki atmosferyczne na zewnątrz. Do zabudowy stosujemy jedynie lekkie i niezwykle przy tym trwałe i wytrzymałe konstrukcje profili aluminiowych firmy FOGA. Takie rozwiązanie nie jest drogie, a przynosi wiele korzyści. Systemy profili, które stosujemy, charakteryzują się dużą wytrzymałością, niewielką wagą, wyjątkowa łatwością montażu i demontażu, a także estetycznym wyglądem.

Na zamieszczonych poniżej fotografiach przedstawiamy Państwu przykładowe zabudowy tarasów, balkonów i werand w systemie profili aluminiowych Ventana i szkła.

Zabudowa tarasu, a system profili aluminiowych 

FOGA POLEN stosuje system profili aluminiowych Ventana, który jest idealnym rozwiązaniem do zastosowania we wszelkiego rodzaju zabudowach tarasów, balkonów lub werand. Oferujemy szeroką gamę wytłaczanych profili aluminiowych systemu Ventana. Począwszy od standardowych po bardziej złożone, specjalnie zaprojektowane do nowoczesnych rozwiązań, które otwierają przed Państwem nowe możliwości wystawiennicze, reklamowe oraz zabudowy tarasów.

Zabudowa balkonu, tarasu, werandy to:

  • ochrona przed czynnikami zewnętrznymi (deszcz, wiatr, kurz),

  • dodatkowe wyciszenie – ochrona przed hałasem,

  • dodatkowe zabezpieczenie pomieszczeń przed włamaniem (możliwość zastosowania dodatkowych zamków),

  • docieplenie mieszkania,

  • dodatkowe pomieszczenie do zagospodarowania.