Ścianka reklamowa.jpg
 
 

ŚCIANKI REKLAMOWE

Ścianki wystawiennicze to doskonała sposób na prezentację i promocję swojej firmy i oferowanych usług czy produktów. Nasze ścianki reklamowe są produkowane na zamówienie z najwyższej jakości systemów aluminiowych. W zależności od życzenia klienta można zamieścić na nich reklamy o różnorakich rozmiarach i kształtach, a dodatkowe zamontować także oświetlenie ledowe. Jest to obecnie jeden z najbardziej uniwersalnych i najbardziej nowoczesnych reklamowych systemów wystawienniczych. Ścianki reklamowe idealnie spełniają swoją rolę na targach, eventach i wystawach - efektownie wzbudzają zainteresowanie i przyciągają nowych klientów, ale nie jest to jedyna funkcja, jaką mają pełnić. Ścianki wystawiennicze nadają się również do zaprezentowania oferty usług bądź produktów - w przypadku dużych ścianek warto zdecydować się na grafikę informacyjną, jak wiadomo w dzisiejszych czasach obraz jest najbardziej efektywnym medium do przekazywania wszelkich informacji. Obecnie niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się ścianki tekstylne, których reklama jest wykonana z elastycznej tkaniny. Taki materiał pozwala w idealny sposób dopasować grafikę do konstrukcji. Odpowiedni materiał i trwały druk pozwalają na pranie takiej grafiki w pralce.  

Konstrukcja

Ścianki reklamowe są wykonane z aluminiowych profili. Taka konstrukcja jest wyjątkowo lekka, ale przy tym bardzo stabilna i jednocześnie łatwa w przenoszeniu i przechowywaniu. Także montaż nie sprawia żadnych problemów, jest szybki i łatwy, nie wymaga żadnych dodatkowych umiejętności ani narzędzi. Zbudowanie takiej konstrukcji nie zajmuje więcej niż 5 minut.

Skuteczna promocja

Takie narzędzie reklamowe zapewnia doskonałą prezentację. Duże ścianki zapewniają czytelny, zrozumiały i wyrazisty, dzięki połączeniu grafiki i informacji, przekaz i przy tym równocześnie nie zajmują zbyt dużo miejsca.

Zastosowanie

Ścianki wystawiennicze są najczęściej stosowane podczas wszelkiego rodzaju wydarzeń branżowych, takich jak targi, eventy, wystawy czy konferencje i różnego typu szkolenia. Poza tym sprawdzą się równie dobrze jako informacyjna dekoracja w siedzibie firmy oraz w różnorodnych sklepach, kawiarniach, restauracjach i innych miejscach, które zajmują się sprzedażą produktów bądź usług.