Ścianka tekstylna2.jpg
 
 

ŚCIANKI TEKSTYLNE - najważniejsze informacje

Ścianki reklamowe są idealnym rozwiązaniem, jeśli chciałbyś zaprezentować i wypromować swoje przedsiębiorstwo oraz oferowane przez nie artykuły i usługi. Nasze ścianki wystawiennicze produkujemy z wysokiej jakości profili aluminiowych. Do każdego zamówienia i projektu podchodzimy indywidualnie i bierzemy pod uwagę wszelkie prośby i życzenia klienta oraz niezależne od nikogo warunki. Ścianki reklamowe mogą mieć różnorodne kształty i rozmiary, ponadto mogą zostać dodatkowo oświetlone kolorowym światłem LED. Obecnie jest to jeden z najbardziej popularnych i najnowocześniejszych rodzajów reklamowych systemów wystawienniczych. Na szczególną uwagę zasługują ścianki tekstylne. Takie artykuły reklamowe idealnie pełnią swoje zadania na różnego typach targach, eventach czy wystawach, szkoleniach, pokazach i konferencjach - czyli przykuwają wzrok potencjalnych klientów i zachęcają do zakupu. Ścianki tekstylne, prócz wzbudzania zainteresowania, prezentują firmę i informują o wykonywanych usługach bądź sprzedawanych produktach. Na targach doskonale sprawdzają się duże ścianki z grafiką informacyjną, na której poza zdjęciami i opisami oferowanych artykułów można zamieścić także najważniejsze informacje dotyczące firmy, pracowników i jej klientów.  

Konstrukcja ścianek materiałowych

Ścianki wystawiennicze produkuje się z wysokiej jakości systemów wystawienniczych. Budowa wykonana z profili aluminiowych jest niezwykle lekka i prosta w montażu oraz demontażu (takie konstrukcje można zmontować w dosłownie kilka minut bez żadnych dodatkowych umiejętności czy narzędzi) - mimo to równocześnie jest wyjątkowo stabilna, łatwa w transporcie i przechowywaniu oraz także ekonomiczna. Natomiast sama reklama ścianek tekstylnych jest wykonana ze specjalnej tkaniny o elastycznych właściwościach. Taki materiał można dopasować dosłownie do każdej konstrukcji, zdejmować i zamieniać na inne, jeśli ma się na to ochotę, bez uszkadzania grafiki. Wykorzystaną wcześniej reklamę, dzięki odpowiedniemu materiałowi i trwałemu drukowi, można wyprać w pralce, złożyć i schować na przyszłość.

Promocja

Artykuły reklamowe, takie jak ścianki tekstylne, zapewniają idealną prezentację. Nietuzinkowe i zrozumiałe grafiki przyciągają wzrok i zainteresowanie przyszłych klientów. Dzięki połączeniu oryginalnej grafiki i najważniejszych informacji przekaz może trafić do ogromnej liczby odbiorców. Ponadto takie ścianki nie zajmują dużo miejsca, nawet kiedy zdecydujesz się na duży format reklamy, a dzięki lekkiej konstrukcji można je również łatwo przenosić i ustawiać w dowolnie wybranym przez siebie miejscu.

Zastosowanie ścianek promocyjnych

Ścianki tekstylne zazwyczaj stosuje się podczas różnego typu wydarzeń branżowych, takich jak targi, eventy, wystawy, pokazy, konferencje czy szkolenia i innych wydarzeń, w trakcie których można zaprezentować swoją firmę i oferowane przez siebie produkty i usługi. Takie ścianki sprawdzą się równie dobrze jako dekoracja informacyjna w biurze, głównej siedzibie czy filii danej firmy oraz w różnorakich sklepach, restauracjach, kawiarniach i innych punktach sprzedaży, które oferują produktu bądź usługi swoim klientom.