FOGA System Profili Aluminiowych

Firma FOGA POLEN Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i dystrybucją wysokiej jakości profili aluminiowych na licencji szwedzkiej firmy FOGA SYSTEM. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do agencji reklamowych. System profili idealnie nadaję się do projektowania i produkcji systemów wystawienniczych, stoisk targowych wykorzystywanych podczas eventów i targów. Dostarczamy również ledowe systemy prezentacji wizualnej. Nasze produkty cechuje ponadprzeciętna wytrzymałość oraz wyjątkowa prostota montażu. Co więcej, FOGA POLEN na rynku wyróżnia się wysoką estetyką i trwałością połączeń. Umożliwiamy wyposażenie każdego wnętrza, zgodnie z potrzebami naszych klientów.

W ofercie mamy też profile aluminiowe do zabudowy balkonów i tarasów w systemie Ventana skierowane głównie do producentów branży budowlanej.

 

FOGA Polen

FOGA POLEN Sp. z o.o. od 1994 roku produkuje na licencji szwedzkiej firmy FOGA SYSTEM wysokiej klasy profile aluminiowe. Uniwersalność, prostota montażu, trwałość nowoczesność połączeń i estetyka to cechy wyróżniające nasz system.

Produkcja FOGA POLEN umożliwia wyposażenie każdego wnętrza wg życzenia zamawiającego. Salony samochodowe, sklepy, biura, banki, stoiska wystawowe, muzea, to miejsca, których wnętrza zostały kompleksowo wyposażone przez liczne firmy z nami współpracujące.

.

 
 

FOGA SYSTEM Head office

FOGA SYSTEM AB
Mogölsvägen 8,
555 93 Jönköping
SWEDEN

Phone: +46-36 290 66 90
E-mail: info@fogasystem.com
Website: www.fogasystem.com