Stoiska wystawowe, stoiska targowe, promocyjne, degustacyjne

System FOGA jest mobilnym rozwiązaniem do systemów promocyjno – reklamowych.

Nasze profile aluminiowe są idealnym rozwiązaniem do wszelkiego rodzaju składanych stoisk targowych, stoisk wystawowych, degustacyjnych czy promocyjnych i do systemów wystawienniczych oraz ścianek reklamowych, ścianek tekstylnych czy standów reklamowych. Oferujemy także profile do zabudowy tarasów, werand i balkonów oraz do budowy mebli aluminiowych czy ścian głównie do pomieszczeń biurowych. W sprzedaży dostępne są profile anodowane w pełnych długościach lub przycięte na wymiar.

Stoiska targowe i wystawowe

Jednak jednym z najciekawszych rozwiązań profili aluminiowych są bez wątpienia stoiska targowe i wystawowe. Mogą składać się one z wielu różnych narzędzi reklamowych albo tylko z kilku nośników. Najczęściej do takich stoisk targowych dobiera się ścianki reklamowe, roll-upy, stojaki na ulotki bądź gadżety oraz trybunki reklamowe. Dużym zainteresowaniem cieszą się również flagi firmowe, które wyjątkowo przyciągają uwagę przyszłym klientów. Takie systemy wystawiennicze można zakupić każdy osobno albo zdecydować się na gotowy zestaw, który jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich wyjątkowo zabieganych przedsiębiorców albo dla tych osób, które nie mają pomysłu, co warto zakupić do swojego stoiska wystawowego - dzięki temu nie tylko zaoszczędzą czas, ale także i będą pewni, że ich stoisku targowym czy wystawowym niczego nie brakuje i skutecznie wywoła zainteresowanie.

Systemy wystawiennicze    

Dzisiejszy rynek oferuje mnóstwo form reklamy do wyboru - zewnętrzne, wewnętrzne, wielkoformatowe, małoformatowe, świetlne bądź mobilne i wiele, wiele innych. Na największą uwagę jednak zasługują systemy wystawiennicze, które nie tylko przyciągają wzrok, ale jednocześnie są również dobrym źródłem informacji na temat firmy, jej usług i produktów. Takie elementy wykorzystuje się przede wszystkim podczas różnorakich targów wystawowych, konferencji bądź eventów promocyjnych, ale często są także zamieszczane w sklepach, centrach handlowych, siedzibach firm, biurach, lokalach gastronomicznych lub usługowych itd. Naszym Klientom oferujemy najpopularniejsze i sprawdzone systemy wystawiennicze do budowy stoisk wystawowych, takie jak: ścianki reklamowe (tekstylne, modułowe, itd), trybunki, lady degustacyjne, flagi firmowe, banery, ramki, potykacze i nie tylko. Każdy nośnik stoiska wystawowego czy stoiska targowego jest zadrukowany treścią reklamy, która wspomaga działania marketingowe nie tylko swoim przekazem, ale również i formą oraz kolorystyką. Montaż wszystkich takich elementów profili typu zawiasowego jest bardzo prosty - trwa dosłownie kilka minut i nie wymaga posiadania żadnych specjalnych umiejętności ani narzędzi. Wielkość segmentów stoisk i rozmiar narzędzi reklamowych można dowolnie wybierać i spokojnie dostosować do własnych potrzeb i wszelkich innych warunków na jakie niekoniecznie zawsze ma się wpływ. Systemy te można stosować wielokrotnie, wystarczy je odpowiednie przechowywać. W przypadku reklam wykonanych ze specjalnego materiału ze ścianek tekstylnych można nawet prać w pralce. Nie trzeba także wymieniać całej konstrukcji w przypadku chęci zmiany projektu grafiki - daną reklamę można zmienić, zdejmując ją po prostu i zastępując nową.