System Flex - do rozwiązań standardowych i nie tylko

Nasze profile aluminiowe, w szczególności z systemu Flex profil 21 i 91 to idealne rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju składanych stoisk wystawowych, boksów, trybunek, stolików promocyjnych itd. Dzięki swojej uniwersalności profile FLEX umożliwiają Państwu wyposażenie praktycznie każdego wnętrza.

System wykorzystuje profile typu zawiasowego, których składanie i rozkładanie nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi. Wielkość segmentów można dowolnie dostosować do własnych potrzeb.

W sprzedaży profile anodowane w pełnych długościach lub przycięte na wymiar.

 

System Fabric - wzmacnia Twoją markę

Najnowszy system w rodzinie FOGA to Fabric. Profile Fabric umożliwiają budowę ram, ścian, stoisk reklamowych, a także boksów, trybunek itp.

Profile aluminiowe Fabric są dostępne do systemów wersji bez podświetlenia lub z wykorzystaniem profili LED. Profile LED występują w formie jednostronnie lub dwustronnie podświetlanej, co daje profilom Fabric niemal nieograniczone możliwości wykorzystania.

Fabric jest wręcz stworzony do tworzenia eleganckich i ekonomicznych ram tkaninowych. Wymiana tkanin obrazu jest bardzo prosta i szybka, a przy tym nie wymaga żadnych narzędzi. Grafika tkaniny posiada wszyty na krawędziach silikonowy pasek, który z łatwością wkłada się do kanału ramki.

foga-system-production-3.jpg
 

Zabudowy

W naszej ofercie prezentujemy też system profili aluminiowych Ventana do wszelkiego rodzaju zabudowy tarasów, balkonów lub werand.

 
foga-system-system-2-1.jpg

Złączki i akcesoria

Oferujemy szeroki wybór złączek i akcesoriów do profili aluminiowych.

W zależności od ciężaru lub szybkości i łatwości montażu FOGA POLEN ma dostępne różne rodzaje złączek dopasowane do różnych profili aluminiowych. Do naszych produktów oferujemy również szeroki wybór innych akcesoriów. Możemy dostarczyć Państwu ścianki z uchwytami magnetycznymi na telewizor, stopki, podstawki i wiele innych. Wszystkie nasze złączki i akcesoria dostępne są do obejrzenia w naszym katalogu.