Profile aluminiowe Kraków

 
 

Firma Foga Polen Sp. z o. o. zajmuje się wytwarzaniem i sprzedażą najwyższej jakości profili aluminiowych Kraków. Posiadamy licencję szwedzkiego przedsiębiorstwa FOGA AB INTER-NATIONAL. System profili aluminiowych FOGA charakteryzują się niezwykłą trwałością i wytrzymałością a jednocześnie niewielką wagą i wyjątkową łatwością w montażu a także niezawodnością. Jednak to nie wszystko, system tych profili to także trwałość połączeń i bardzo wysoka estetyka. Dajemy możliwość wyposażenia każdego pomieszczenia, zgodnie ze wszystkimi potrzebami, zaleceniami i życzeniami naszych klientów.

Systemy profili aluminiowych Kraków - zastosowanie  

Nasze profile aluminiowe są doskonałym rozwiązaniem do wszelkiego rodzaju gadżetów reklamowych, takich jak stoiska targowe, ścianki, standy i boksy reklamowe, gabloty aluminiowe, ramy, meble biurowe i wiele innych prostych i nieco bardziej skomplikowanych konstrukcji, a także do wykonania zabudowy tarasów, werand i balkonów. Technologie, które są stosowane podczas produkcji naszych profili aluminiowych umożliwiają wykorzystanie ich w miejscach, które są narażone na trudne warunki atmosferyczne - bowiem znakomicie zabezpieczają przed wilgocią, deszczem i kurzem. Aby dowiedzieć się więcej na temat całej naszej dostępnej oferty - zachęcamy do odwiedzenia poniższych podstron:

Natomiast o szczegółach niektórych naszych produktów możecie Państwo przeczytać tutaj:

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości serdecznie zapraszamy także do kontaktu - z wielką chęcią doradzimy i udzielimy odpowiedzi.

Projektowanie wnętrz z profilami aluminiowymi Kraków

Niezawodny system FOGA pozwala zastosować profile aluminiowe w każdym pomieszczeniu. Bez obaw można je zastosować w magazynach o bardzo dużej powierzchni, ale także i w mniejszych hurtowniach i niewielkich sklepach. Zaś wysoka estetyka umożliwia zastosowanie ich nawet w najbardziej wymagającym wnętrzu. Nasze profile są więc idealnym rozwiązaniem w projektowaniu wnętrz biurowych - głównie z tego powodu, iż pozwala na funkcjonalne i ergonomiczne połączenie ścianek działowych z meblami biurowymi. Ponadto, jak już wcześniej wspomnieliśmy, nasze profile aluminiowe można z powodzeniem użyć do utworzenia nie tylko ścianek działowych, ale także i mebli biurowych, różnego typu gablot aluminiowych itd.

Profile aluminiowe w reklamie

System FOGA 21 idealnie sprawdzi się jako rozwiązanie dla wszelkiego typu stoisk wystawowych - targowych, degustacyjnych czy też promocyjnych itd. A także dla ścianek reklamowych, tekstylnych, standów reklamowych itd. Dzięki modułowej budowie konstrukcje naszych systemów są bardzo łatwe i szybkie w montażu i demontażu. Przy zakupie naszych produktów zapewniamy pełną pomoc i doradztwo na każdym etapie sprzedaży.

Profile aluminiowe w ogrodzie

Nasze systemy profili aluminiowych można także z powodzeniem stosować w przypadku budowy zabudowań tarasów, werand, balkonów, a także i przy budowie ogrodów zimowych różnego typu i oranżerii.

Profile aluminiowe Kraków - cennik

Aby dowiedzieć się więcej na temat cen naszych profili aluminiowych i pozostałych artykułów w Krakowie - serdecznie zapraszamy do kontaktu z biurem:

Kontakt:

tel. stacojnarny: (0)48-661-42-76

tel. komórkowy: 517 727 253

e-mail:info@foga.pl