Profile aluminiowe Warszawa

 

Foga Polen Sp. z o. o. to firma, która zajmuje się produkcją i dystrybucją wysokiej jakości profili aluminiowych, które znajdują szerokie zastosowanie w kilku branżach. Działamy na szwedzkiej licencji przedsiębiorstwa FOGA AB INTER-NATIONAL. Systemy profili Foga cechują się dużą wytrzymałością, trwałością, a przy tym są niezwykle łatwe w montażu i mają niewielką wagę. Są także niezawodne, trwałość ich połączeń jest na doskonałym poziomie, a przy tym ich wygląd jest estetyczny, dzięki czemu wpasują się w każde wnętrze. Nasze profile umożliwiają wyposażenie każdego pomieszczenia, zgodnie ze wszystkimi zaleceniami, potrzebami, ograniczeniami i życzeniami naszych klientów.

Zastosowanie profili aluminiowych Warszawa

Nasze systemy profili aluminiowych są idealne do wytwarzania wszelkiego typu przedmiotów i gadżetów związanych z branżą reklamową, ale nie tylko - mamy tu ma myśli stoiska targowe, boksy, ścianki i standy reklamowe, ramy, lekkie meble biurowe, gabloty aluminiowe itd. Można je zastosować także do zabudowy balkonów, werand i tarasów, a także wielu innych prostych, ale również i bardziej złożonych, konstrukcji. Podczas wytwarzania naszych profili aluminiowych jest stosowana technologia, która umożliwia następnie wykorzystanie ich w miejscach, które są narażone na trudne i zmienne warunki atmosferyczne - z tego powodu, iż technologia ta zabezpiecza system przed kurzem, wilgocią i deszczem. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty - zapraszamy serdecznie do zapoznania się z poniższymi podstronami:

Natomiast więcej o naszych kilku produktach możecie Państwo przeczytaj tutaj:

Odpowiemy także na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane z naszym systemem. Wystarczy się z nami skontaktować, pisząc e-mail na info@foga.pl, albo wejść w zakładkę Kontakt i skorzystać z formularza kontaktowego.

Profile aluminiowe Warszawa w projektowaniu wnętrz

System Foga umożliwia zastosowanie profili aluminiowych dosłownie w każdym wnętrzu. Gabloty aluminiowe i półki nie od dziś stosuje się w wielkopowierzchniowych magazynach, hurtowniach czy nawet niewielkich sklepach. A dzięki wysokiej estetyce wykorzystuje się je także do bardziej wymagających wnętrz, jak na przykład pomieszczenia biurowe, w których można zamieścić ścianki działowe i meble biurowe - gdyż są bardzo funkcjonalne i ergonomiczne, z tego powodu iż można je połączyć.  

Profile aluminiowe w reklamie

Jak już wspomnieliśmy wyżej - system profili aluminiowych Warszaw stosuje się także w branży reklamowej do wytwarzania różnego typu stoisk wystawowych, promocyjnych, targowych, degustacyjnych itd. A także do produkcji ścianek reklamowych i tekstylnych, standów itd. Dzięki modułowej konstrukcji nasze profile można bardzo szybko montować i demontować. Wszelkie gadżety wytwarzane z profili aluminiowych Foga są ponadto ekonomiczne, gdyż reklamy nie są montowane w nich na stałe, można je w każdej chwili zdjąć, wyczyścić i założyć z powrotem bądź wymienić na nową. W razie jakichkolwiek pytań i niepewności zapewniamy pełną pomoc i doradztwo.  

Profile aluminiowe Warszawa - cennik

Aby dowiedzieć się więcej na temat cen naszych profili aluminiowych i pozostałych artykułów w Warszawie - serdecznie zapraszamy do kontaktu z biurem:

Kontakt:

tel. stacojnarny: (0)48-661-42-76

tel. komórkowy: 517 727 253

e-mail: info@foga.pl